Princess Maya

1950'DEN BERİ

PRINCESS MAYA

Otelimiz Güzel Şehrimiz Adana'nın Merkezindedir.

Havaalanına 3km uzaklıkta hizmet ve konforda iddaalı ve gururludur.

7 Junior Suit, 42 konforlu standart odalarımızda kablo TV, telefon, klima, fön makinası, kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. 

Açık büfe kahvaltı, 24 saat boyunca oda sevis hizmeti, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, otopark ve uyandırma servisi; eğitimli, Güler yüzlü ve deneyimli personeli ie siz değerli misafirlerimizin hizmetinizdeyiz.+

Adana Otellerinde yüksek kalite yönetim standartları sıcak atmosferi ve servis kalitesiyle öne çıkan, şehir hayatının tam merkezinde, Hastane ve Sağlık Kuruluşlarına 10dk lık Mesafede.

Etnografya Müzesi, Bebekli Klise, Büyük Saat, Tarihi kazancılar çarşısı, Büyük Saat ve Küçük Saat Kulesi, Ulucamii, Taşköprü ve Sabancı Merkez Camii, Gece Kulüpleri , Eğlence mekanları, Barlar Kafeler Restoranlar,

Büyük Şehir Belediyesi, Adliye Binası, Çarşı, Alışveriş merkezleri, birçok resmi kurum ve kuruşlara, turistik mekanlara yürüme mesafesindeki konumuyla misafirlerimize büyük bir rahatlık sağlamaktayız.

Hotel Princess Maya , Adana Merkezinde Butik Hotel arayanlar için ideal bir konaklama imkanı sunuyor Reşatbey semtinde yer alan otelimiz, Adana Şakir paşa Havaalanı’na 3 km uzaklıktadır.

Tarihi bir köprü olan Taşköprü yalnızca 250 metre, Zübeyde Hanım Milli Parkı 25 metre, Arkeoloji Müzesi 150 metre ve Merkez Camii 200 metre uzaklıktadır.

Hotel Princess Maya, Adana’daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip olan otellerin başında gelir.

Hem kaliteli hizmet hem seçkin otel hem de ucuz fiyat düşünüldüğünde ilk tercih edilmesi gereken Adana otellerindendir.